Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 3 in /home/iyjkuyrr/domains/dentals.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 3 in /home/iyjkuyrr/domains/dentals.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 ویژگی یک سرساکشن دندانپزشکی خوب - دنتالز

ویژگی یک سرساکشن دندانپزشکی خوب

به نظر شما یک سرساکشن خوب در دندانپزشکی باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟ چه وقتایی این ابزار خوب کار می کند و برعکس؟ آیا سرساکشن ها طرح و رنگ های مختلف دارند؟
وقتی که دندانپزشک می خواهد کار خود را شروع کند باید از درستی تمامی ابزارهای کار خود اطمینان کامل داشته باشد و از قبل آنها را چک و سرویس کند. سرساکشن ها ابزار بسیار مهمی در دندانپزشکی هستند، که یک دندانپزشک باید از سالم بودن آن اطمینان کامل داشته باشد که لبه ی آن تیز و برنده نباشد تا باعث شود دهان و لثه ی بیمار را خراش دهد و خونریزی کند. باید از راحتی آن در دهان بیمار اطمینان داشت. یک سرساکشن خوب باید دارای شفافیت لازم و امنیت کامل باشد و قسمتی که باید آن را به دستگاه ساکشن وصل کنیم سخت و محکم باشد تا هنگام کار باز نشود. زمانی این وسیله خوب کار می کند که تمام این ویژگی ها را دارا باشد. قبل از اینکه دکتر می خواهد این لوله را به دستگاه ساکشن وصل کند باید از صحت دستگاه ساکشن اطمینان کامل داشته باشد تا وقتی دکمه ساکشن را می زند دستگاه به خوبی کار کند تا سرساکشن هم بتواند کار خود را به خوبی انجام دهد و حالت مکش خوب و پر سرعتی داشته باشد و تمام آب دهان و مایعات داخل دهان بیمار را به بیرون بکشد. سرساکشن ها در دو جنس طراحی شدند، پلاستیکی و فلزی. سرساکشن های پلاستیکی در چند رنگ وجود دارد: بی رنگ و شفاف، آبی، سبز، سفید، صورتی، قرمز. همه این لوله های رنگی به یک صورت عمل می کنند و یک کاربرد را در دندانپزشکی دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما