مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دریل دندانپزشکی درجه یک

آیا انواع دریل دندانپزشکی را می شناسید؟ انواع دریل دندانپزشکی بر چه اساسی تقسیم بندی می شوند و قیمت آنها تابع چه فاکتورهایی است؟
بدون در نظر گرفتن اینکه شما چقدر نسبت به حفظ و رعایت بهداشت فردی خود بویژه بهداشت دهان و دندان هایتان سخت گیر بوده اید، امکان ندارد که در طول زندگی خود هیچگونه پوسیدگی دندان را تجربه نکرده باشید یا در آینده به آن مبتلا نشوید.
یک تغییر بسیار کوچک در مقدار شکر مصرفی یا میزان تولید بزاق، می تواند میزان باکتریهای موجود در دهان را به صورت وحشتناکی افزایش دهد. به همین علت در پی پوسیدگی دندان ناشی از وجود این باکتریها، شما مجبور میشوید که حداقل یکبار هم که شده، در طول حیات خود، به دندانپزشک مراجعه کرده و پر کردن دندان را تجربه کنید.
عملیات پر کردن دندان به منظور تراشیدن و برداشتن پوسیدگیها و پر کردن حفره ایجاد شده توسط آنها، با موادی همچون آمالگام، کامپوزیت، پرسلن و … انجام میشود. هدف از این امر جلوگیری از نفوذ بیشتر باکتریها به درون دندان و جلوگیری از ایجاد آسیب دیدگی بیشتر و عمیق تر دندانها می باشد.
اولین مرحله در پر کردن دندان که تراشیدن پوسیدگیها می باشد، به کمک یکی از مهمترین و کاربردی ترین ابزارهای دندانپزشکی به نام” توربین یا دریل دندانپزشکی” انجام می شود.
دریل های دندانپزشکی عملکردی درست شبیه به دریل های صنعتی دارند و برای سوراخ کردن و تراشیدن دندان ها به کار میروند. دریل های دندانپزشکی از دسته ابزار چرخنده دندانپزشکی هستند که با سرعت بالا کار میکنند و بر اساس نحوه عملکرد، ساختار، نوع سیستم چرخنده، کیفیت، برند تجاری و کشور سازنده با انواع مختلفی ارائه می شوند.
روشن است که انواع مختلف دریل دندانپزشکی با در نظر گرفتن پارامترهای مذکور با قیمتهای بسیار متفاوتی عرضه می شوند و البته با توجه به اینکه از چه منبعی تهیه شوند نیز قیمت خرید و فروش آنها تفاوت های زیادی دارد.

تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: تابش

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09133110346

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: dentals2020@gmail.com

مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید