Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/iyjkuyrr/domains/dentals.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/iyjkuyrr/domains/dentals.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 قیمت انواع اتوکلاو دندانپزشکی کارکرده - دنتالز

قیمت انواع اتوکلاو دندانپزشکی کارکرده

دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی چیست؟ انواع اتوکلاو قابل استفاده در دندانپزشکی کدامند؟ آیا به دنبال خرید اتوکلاو دندانپزشکی کارکرده با قیمت مناسب و تمیز هستید؟ آیا مدل های ایرانی دستگاه اتوکلاو را می شناسید؟
از جمله تجهیزات و دستگاه هایی که در هر مرکز درمانی باید وجود داشته باشد دستگاه اتوکلاو می باشد. اتوکلاو دستگاهی است که به کمک آن لوازم پزشکی و آزمایشگاهی استریلیزه می شوند. اتوکلاو ها در سایز ها و طراحی های مختلفی تولید می شوند که در دندانپزشکی بطور معمول از مدل های رومیزی آن بهره گرفته می شود.
اتوکلاو ها بر حسب جنس وسیله ای که برای اتوکلاو داخل آنها قرار می گیرد به سه دسته تقسیم می شوند:

  1. اتوکلاو کلاس n
  2. اتوکلاو کلاس s
  3. اتوکلاو کلاس b

توسط اتوکلاو کلاس n تنها ابزار آلات استریل می گردند، اتوکلاو های کلاس s ابزار آلات با پوشش جامد و یا بدون پوشش جامد، پارچه ها و گاز های تک لایه را استریل میکنند.
با توجه به اینکه با کمک دستگاه اتوکلاو عمل استریلیزه با کمک فشار بخار انجام می گیرد استفاده از آب مقطر برای کارکرد این دستگاه پیشنهاد می شود.
در خرید دستگاه های اتوکلاو دقت در جنس و کیفیت چمبر آن توصیه می گردد تا بدین صورت بزودی شاهد خوردگی یا زنگ زدگی دستگاه نباشید. اتوکلاو های دندانپزشکی دارای حجم های متفاوتی هستند که بسته به میزان پذیرش در مراکز درمانی انتخاب می گردند.
تولید کنندگان داخلی تجهیزات پزشکی نیز نمونه های بسیار باکیفیتی از انواع اتوکلاو های بیمارستانی و دندانپزشکی را تولید و به بازار مصرف عرضه نموده اند. با توجه به قیمت و کیفیت خوب این اتوکلاو ها نمونه های مختلفی از آنها به شما پیشنهاد می گردد. همچنین مواردی از اتوکلاو های دست دوم و کارکرده با تضمین سلامت دستگاه جهت فروش از طریق این سایت موجود می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما