Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/iyjkuyrr/domains/dentals.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/iyjkuyrr/domains/dentals.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 قیمت انواع اتوکلاو دندانپزشکی طب زمان کیان - دنتالز

قیمت انواع اتوکلاو دندانپزشکی طب زمان کیان

آیا با برند های ایرانی تولید کننده انواع اتوکلاو آشنا هستید؟ اتوکلاو دندانپزشکی برند طب زمان کیان در حجم ۱۸ لیتری دارای چه مشخصاتی می باشد؟ قیمت انواع اتوکلاو دندانپزشکی چگونه قابل دسترسی است؟
اتوکلاو ها دستگاه هایی با کاربرد استریلیزه نمودن تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی می باشند که امروزه به یکی از تجهیزات ضروری موجود در هر یک از مراکز درمانی و آزمایشگاهی تبدیل گشته اند. در دندانپزشکی نیز از انواع رومیزی اتوکلاو ها جهت استریل نمودن ابزار ها و لوازم دندانپزشکی استفاده می شود. اتوکلاو های دندانپزشکی از دسته اتوکلاو های کلاس b هستند.
شرکت های ایرانی با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا و پشتکار مهندسین پزشکی خود توانسته اند انواع مختلفی از اتوکلاو های دندانپزشکی را تولید نموده و به عرصه تجهیزات پزشکی معرفی نمایند. از جمله این شرکت های تولید کننده اتوکلاو های پیشرفته، شرکت طب زمان کیان می باشد که انواع مختلفی از اتوکلاو ها را در حجم های گوناگون تولید می نماید.

مشخصات اتوکلاو دندانپزشکی ۱۸ لیتری طب زمان کیان

اتوکلاو های ۱۸ لیتری در دندانپزشکی از استقبال خوبی توسط دندانپزشکان برخوردار بوده اند. اتوکلاو های ۱۸ لیتری سایز مناسبی از اتوکلاو برای مطب های شخصی هستند.
در زیر به برخی از مشخصات فنی اتوکلاو دندانپزشکی ۱۸ لیتری طب زمان کیان اشاره نموده ایم:
کلاس b با سیکل استریلیزاسیون سه مرحله ای
قابلیت وکیوم همراه خشک کن
پخش بخار آب به تمامی منافذ ابزار ها و قطعات
دارای امکان شستشو و تمیز نمودن آسان
مجهز به جنس فولاد ضد زنگ
حجم مورد نیاز آب برای هر سیکل کاری در حد مینیمم ۱۶۰ سی سی
مجهز به ۵ سیکل کاری
همانطور که می دانید وجود دستگاه اتوکلاو در مطب های دندانپزشکی بسیار اساسی می باشد؛ پس با انتخاب و خرید یک دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی مناسب با قیمت ویژه، مطب دندانپزشکی خود را مجهز نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما