Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/iyjkuyrr/domains/dentals.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 عرضه کمپرسور های اویل فری دندانپزشکی طوفان - دنتالز

عرضه کمپرسور های اویل فری دندانپزشکی طوفان

طوفان نامی آشنا در عرصه کمپرسور های دندانپزشکی ایرانی است که با تولید مدل های مختلف کمپرسور از جمله مدل اویل فری، جایگاه خود را در میان مخاطبان خود حفظ نموده است.

گرچه در سالهای اخیر در بازار متلاطم وسایل پزشکی و دندانپزشکی اتفاقات زیادی افتاده ولی همچنان کمپرسور هوا به عنوان قلب یونیت دندانپزشکی در صدر نیازها می باشد.

کمپرسور های اویل فری دندانپزشکی

کمپرسورهای مناسب دندانپزشکی در ابعاد و توان مختلف به بازار عرضه شده است.

بی صدا بودن، مداومت کار و مصرف بهینه از مهمترین ویژگی های کمپرسورهای دندانپزشکی محسوب می شود.

در سالهای اخیر کمپرسورهای بدون روغن نیز به بازار آمده است که هوای فشرده آن عاری از بوی بد روغن و ذرات میکروسکوپی روغن است.

همین طور مخازن اپوکسی، زنگ زدگی و پوسیدگی در اثر میعانات آب را از بین برده ولی کمپرسور را در برابر دمای بالا محیط کار و نورخورشید آسیب پذیر کرده است.

کمپرسور های یخچالی دندانپزشکی

امیدواریم با رعایت درست نکات استفاده در مورد محل نصب و سرویس های دوره ای حداکثر بهره برداری را از دستگاههای خود داشته باشید.
عرضه کمپرسور های اویل فری دندانپزشکی طوفان به سراسر کشور و نیز صادرات این محصول به کشور های همسایه توسط این شرکت صورت می پذیرد. با ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما