Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/iyjkuyrr/domains/dentals.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/iyjkuyrr/domains/dentals.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 حمایت از یونیت های دندانپزشکی ساخت ایران - دنتالز

حمایت از یونیت های دندانپزشکی ساخت ایران

طبق موصوبات چند ساله اخیر وزارت بهداشت در زمینه واردات و صادرات تجهیزات دندانپزشکی از جمله یونیت و اتوکلاو های دندانپزشکی، شاهد حمایت از تولیدات ساخت ایران هستیم.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

اهمیت خرید یونیت دندانپزشکی ساخت داخل

با وجود کیفیت بالای برخی نمونه های یونیت خارجی، به علت نبود قطعات و امکان تعمیر آنها، ممکن است، در دراز مدت دچار مشکلاتی شویم.
معمولا یونیت های ایرانی استاندارد دارای کیفیت مطلوب، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش بهتری هستند.

یونیت های دندانپزشکی

حمایت از تولید ملی در زمینه تجهیزات دندانپزشکی موجب رونق بازار داخلی و افزایش کیفیت و صادرات در این زمینه خواهد شد.
امروزه شاهد ورود تجهیزات دندانپزشکی ایرانی از قبیل انواع یونیت و صندلی دندانپزشکی، اتوکلاو ها، ساکشن، آمالگاماتور و…. با کیفیتی مناسب هستیم که در برخی زمینه ها صادرات گسترده آن را نیز در پی داشته است.

یونیت های دندانپزشکی
خرید یونیت و صندلی های دندانپزشکی ساخت ایران علاوه بر قیمت مناسب آن به دلیل تولید ملی بودن، تامین قطعات طولانی مدت را نیز شامل می شود که این خود مزیت بزرگی نسبت به خرید نمونه های مشابه خارجی آن است که بعد از مدتی به دلیل قدیمی شدن، قطعات آن ها دیگر در ایران یافت نمی شود.
با ما خریدی آسان را در هر کجای ایران و جهان هستید تجربه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما