مشاوره و سفارش

انواع کمپرسور دندانپزشکی :

کمپرسور باد دندانپزشکی یک کمپرسور با طراحی خاص است که در مطب های پزشکان و دندان پزشکان مورد استفاده قرار می گیرد. ویژگی های کمپرسور باد دندان پزشکی بسیار است و جزو مهم ترین ابزار تمام دندان پزشکان محسوب می شود. یکی از ویژگی های کمپرسورهای دندانپزشکی کم صدا بودن آن است. بیشتر مجتمع ها و مطب های دندان پزشکی امروزه کمپرسورهایی را انتخاب می کنند که بدون نیاز به روغن کار می کنند.

انواع یونیت دندان پزشکی :

صندلی‌ دندانپزشکی‌ (بیمار) وسیله‌ای‌ است‌ که‌ بیماری‌ که‌ در ناحیه‌ دندان‌ و لثه‌ دچار عارضه‌ است‌ برروی‌ آن‌ مستقر می‌شود و یونیت‌ ابزاری‌‌ جهت‌ کنترل‌ حرکات‌ صندلی‌ و کلیه‌ اینسترومنت‌هایی‌ که‌ دندانپزشک‌ به‌ وسیله آن‌ ابزار بیمار را مداوا می‌نماید، می باشد. تمامی‌ یونیت‌های‌ دندانپزشکی‌ دارای‌ پایه‌ای‌ هستند که‌ چراغ‌ دندانپزشکی‌ برروی‌ آن‌ قرار می گیرد. یونیت‌ها دارای‌ ورودی های‌ آب‌ و هوا و خروجی‌ فاضلاب‌ می‌باشند زیرا آب‌ و هوا جهت‌ راه‌اندازی‌ اینسترونت‌ها، پوآر، کویترون‌، ساکشن‌، کراشوار و دوش‌ آب‌ لیوان‌ استفاده‌ می شود. یونیت توسط هوای فشرده، آب و الکتریسته ازطریق کلید یا پدال فعال می گردد و اتصال اینسترومنت های چرخشی و پوآر آب و هوا به یونیت به دوطریق می باشد: ۱.شلنگ از بالا، ۲. شلنگ آویز (کویلی و یا تلفنی).

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
کمپرسور دندانپزشکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
یونیت دندان پزشکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

این گروه با همکاری متخصصین مربوطه، برای ارتقاء سلامت و تامین لوازم و تجهیزات و سایر مواد مصرفی دندانپزشکی باکیفیت در تلاش است.

انواع یونیت های دندانپزشکی، تجهیزات لازم شامل کمپرسور های بدون روغن و یخچالی کم صدا مناسب دندانپزشکی، آمالگاماتور، اتوکلاو و … در کنار مواد مصرفی دندانپزشکی شامل سرساکشن و سینی یکبار مصرف، انواع سیمان های دندانپزشکی، آمالگام کپسولی و پودری، مواد و وسایل قالب گیری، پانسمان موقت و… به قیمت مناسب عرضه شده است.

ما برای تهیه و فروش انواع لوازم و تجهیزات دندانپزشکی مدرن روز دنیا آماده همکاری با تمام تولیدکنندگان محترم و کارخانه های معتبر هستیم.

مشاور فروش مجموعه دنتالز

تابش