مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.

نرخ تولید انواع آینه دندانپزشکی ایرانی

آیا آینه دندانپزشکی در ایران نیز تولید می شود؟ آینه های دندانپزشکی ایرانی از لحاظ کیفیت و قیمت چه تفاوتی با انواع خارجی دارند؟
یکی از تجهیزات مهم و پر کاربرد دندانپزشکی آینه دندانپزشکی می باشد که عدم حضور آن در معاینه و درمانهای دندانپزشکی غیر ممکن به نظر می رسد، هر چند که در حالت عادی مشاهده و بررسی ساده دندانها بدون کمک آینه دندانپزشکی نیز تا حدودی امکان پذیر می باشد ولی این امر مستلزم قرار گرفتن دندانپزشک در شرایط نامناسب بدنی است و باعث کمر درد وخستگی دندانپزشک میشود، لذا استفاده از آینه دندانپزشکی اهمیت خاص خود را دارد ؛ علاوه بر این بازتاب نور از طریق آینه بر دندانها که باعث روشن تر شدن ناحیه مورد مشاهده می شود، کمک به مشاهده دندانهای خلفی و ماگزیلاری و کمک به عقب نگاه داشتن بافتهای داخل دهان مانند بافت گونه و زبان جهت جلوگیری از صدمه دیدن آنها و عدم مزاحمت در هنگام عملیات درمانی از جمله موارد کاربرد دیگر آینه دندانپزشکی است.
علاوه بر تولیدات کشورهای مختلف در زمینه آینه دندانپزشکی، در ایران نیز آینه دندانپزشکی بخصوص از نوع یک بار مصرف آن تحت برندهایی همچون تکسان، فیض طب و زلال طب و همچنین تولیدات آینه استیل شرکت دنا پویا در حال طراحی و تولید می باشد.
کیفیت این آینه ها قابل رقابت با انواع خارجی است علاوه بر این که قیمت آنها از انواع مختلف آینه های خارجی مناسب تر می باشد.

تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.