مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش انواع مته های دندانپزشکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اجزای تشکیل دهنده مته دندانپزشکی

انواع مته های دندانپزشکی برحسب کارکرد به چند دسته تقسیم می شوند؟ اجزای تشکیل دهنده مته دندانپزشکی چیست؟ فروش انواع مته های دندانپزشکی در این مرکز تخصصی تجهیزات انجام پذیر گشته است.
مته ها این ابزار های مهم در دندانپزشکی، با صدای ناهنجار خود شاید مهمترین دلیل ترس مراجعه کنندگان به دندانپزشکی باشند. با توجه به تقسیم بندی مته ها برای استفاده آنها در دندانپزشکی دو نوع پر سرعت و کم سرعت از آنها تولید گشته اند که هر کدام کاربرد و ویژگی منحصربفرد خود را دارند.
کاربرد مته ها بر روی دندان ها موجب گرم شدن عصب دندان می شود به همین دلیل کار با مته همراه پاشش آب می باشد تا سطح اصطحکاک کاهش یابد. همچنین لازم است که پزشکان هنگام کار با مته های دندانپزشکی از ماسک استفاده کنند تا انتقال آلودگی و عفونت به حداقل خود برسد. همچنین قابل ذکر است که مته های دندانپزشکی را باید پس از هر بار کاربرد استریلیزه نمود. این کار با وجود دستگاه های اتوکلاو دندانپزشکی براحتی انجام پذیر است.

اجزای تشکیل دهنده مته دندانپزشکی

مته های دندانپزشکی از جنس تنگستن کاربید می باشد که برخی از انواع مته ها دندان را می برند و برخی نیز مانند سوهان عمل می نمایند. به کمک مته های الماسی همانند سوهان می توان جهت صیقلی کردن سطح دندان استفاده نمود.
بطور کلی دو نوع مته دندانپزشکی وجود دارد که آنگل و توربین نامیده می شوند.
انواع مته های دندانپزشکی در این مرکز فروش و پخش ابزار های دندانپزشکی قابل خریداری می باشد.

تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید