مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.

لیست قیمت اتوکلاو دندانپزشکی یوروندا

آیا با قابلیت های اتوکلاو دندانپزشکی یوروندا آشنایی دارید؟ اتوکلاو های دندانپزشکی یوروندا در چه سایز و کلاسی عرضه می گردند؟ لیست قیمت مناسب اتوکلاو های یوروندا از کدام مرکز فروش تجهیزات پزشکی قابل دریافت است؟
یکی از اصولی که در پزشکی باید رعایت گردد استریلیزه نمودن تجهیزات طبی می باشد. از جمله دستگاه هایی که قادر به انجام این کار هستند دستگاه اتوکلاو می باشد. کاربرد دستگاه اتوکلاو در شاخه های مختلف پزشکی بسیار حیاتی و لازم می باشد. در دندانپزشکی نیز از این وسیله برای استریلیزه کردن لوازم دندانپزشکی کمک گرفته می شود.
عملکرد دستگاه اتوکلاو همراه با بخار آب و در دما و فشار بالا انجام می گیرد. بدین طریق براحتی و با اطمینان خاطر می توان انواع لوازم و منسوجات را استریلیزه نمود.

اتوکلاو های دندانپزشکی جدید بصورت رومیزی بوده و در حجم های کوچک و هماهنگ با مطب دندانپزشکی و تعداد مراجعین انتخاب می گردند. نمونه های مختلفی از برند های معتبر در تولید دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی مطرح هستند که برند یوروندا نمونه ای از اتوکلاو های بسیار با کیفیت است. طراحی اتوکلاو های یوروندا که ساخت کشور ایتالیا می باشد بسیار شیک بوده و کاربرد راحتی دارند.

اتوکلاو های یورئندا در حجم های ۱۸ لیتری و ۲۴ لیتری مناسب برای مطب های دندانپزشکی هستند. این اتوکلاو ها از کلاس B بوده و دارای ۵ سیکل کاری می باشند. همچنین گفتنی است که با طراحی ویژه ای که اتوکلاو یوروندا دارد تمیز نمودن آن نیز بسیار آسان می باشد. لازم به ذکر است که خشک کن این دستگاه نیز بسیار قوی می باشد و مولد بخار مجزایی برای کارکرد بهتر و سریعتر در آن تعبیه شده است.
قیمت اتوکلاو دندانپزشکی یوروندا در حجم های ۱۸ لیتری و ۲۴ لیتری متفاوت می باشد. لیست قیمت محصولات کامل اتوکلاو دندانپزشکی را از ما دریافت نمایید.

تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید