قیمت سرساکشن دندانپزشکی یکبار مصرف

بنظر شما تولید سرساکشن یکبار مصرف برای انجام امور دندانپزشکی چه کاربردی می تواند داشته باشد؟ قیمت تعیین شده برای این وسایل چه میزان است؟
در میان شاخه های مختلف پزشکی، شاید بتوان دندانپزشکی را جزو حساس ترین ها به حساب آورد چرا که به صورت مستقیم با بافت های داخلی دهان در ارتباط می باشد. حساسیت این موضوع زمانی مشخص می شود که دندانپزشکان از وسایل بهداشتی و استریل استفاده نکنند، همین امر سبب خواهد شد که سلامت بیمارشان با خطر جدی مواجه شود.
یکی از ابزارهایی که می تواند در این قضیه دخیل باشد سرساکشن دندانپزشکی است که هنگام انجام امور دندانپزشکی در دهان بیمار قرار می گیرد و محتویات دهان را در زمان درمان به بیرون می کشد.
اما آیا راهی هست که این سرساکشن ها باعث عفونت نشوند؟
درست است که این دستگاه ها پس از استفاده ضد عفونی می شوند اما باید کوچکترین فرضیات را در نظر گرفت و راه بهداشتی تر و مطمئن تری را انتخاب نمود. در سالهای اخیر سرساکشن های یکبار مصرفی تولید شده اند که هر یک از آنها تنها برای یک بیمار استفاده شده و پس از اتمام عمل دندانپزشکی بیرون ریخته می شود. این نوع ابزار خواهد توانست شرایط ایمن تری را برای بیماران فراهم آورد.
سرساکشن های یکبار مصرف از جنس پلاستیک مرغوبی تهیه شده اند و توسط شرکت های ساخت تجهیزات دندانپزشکی تولید می شوند. این گونه وسایل چون کاربرد یک نفره دارند، با قیمت های مناسبی به بازار عرضه گردیده اند تا بتوانید در تعداد بالایی آن را سفارش داده و خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما