مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بروز اتوکلاو ایرانی دندانپزشکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی

اتوکلاو های ایرانی محصول کدام شرکت ها می باشند؟ قیمت بروز اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی چند است؟ کیفیت اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی چگونه است؟
همانگونه که اطلاع دارید انجام عمل استریلیزاسیون ابزار ها و لوازم دندانپزشکی بسیار باید مورد توجه دندانپزشکان عزیز و دستیاران دندانپزشکان قرار گیرد. این روز ها دیگر نیاز با استفاده از مواد استریلیزه و شستشوی لوازم دندانپزشکی برای ضد عفونی نمودن، نیست. چرا که دستگاه اتوکلاو به کمک ابزار های دندانپزشکی آمده و آنها را به بهترین شیوه استاندارد ضد عفونی می نماید.

اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی

شرکت هایی همچون فامکو، طب بوعلی و فیروز دنتال در تولید اتوکلاو ها در داخل کشور فعال هستند. اتوکلاو های دندانپزشکی از انواع رومیزی بوده که در تولیدات شرکت های ایرانی انواع آنها قابل فروش و عرضه می باشند. همچنین در رده کلاس اتوکلاو ها، اتوکلاو دندانپزشکی از نوع کلاس b می باشد. البته این نوع از اتوکلاو در اتاق های جراحی، ارتوپد ها، زنان و زایمان و … نیز کاربرد دارند. ویژگی خاص اتوکلاو های کلاس b و دلیل استفاده آنها در دندانپزشکی را می توان وجود پمپ وکیوم در سیستم آن ذکر نمود.
قیمت بروز انواع اتوکلاو دندانپزشکی تولید شده توسط شرکت های ایرانی، بصورت عرضه مستقیم از کارخانه تولید کننده را از ما دریافت نمایید.

تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: تابش

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09133110346

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: dentals2020@gmail.com

مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید