مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت آنلاین اتوکلاو دندانپزشکی یوروندا

آنچه در این مقاله می خوانید...

اتوکلاو دندانپزشکی یوروندا

کاربرد اتوکلاو در دندانپزشکی چیت و چه موادی را نمی توان اتوکلاو نمود؟ قیمت آنلاین و بروز اتوکلاو های دندانپزشکی برند یوروندا چطور در اختیار درخواست کنندگان انواع اتوکلاو قرار می گیرد؟
اتوکلاو ها را با عنوان مخزن هایی که با ایجاد بخار در فشار بالا موجب استریلیزه نمودن قطعات و لوازم پزشکی می شوند، می شناسیم. انواع اتوکلاو ها دارای ساختار هایی که بصورت سطلی و یا مکعبی هستند، وجود دارند. اتوکلاو هایی که جدیداً در دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرند از دسته دوم می باشند.
اتوکلاو های دندانپزشکی در سایز های کوچک و بصورت رومیزی هستند که ضمن اینکه جای کمی را اشغال می نمایند از کارایی بالای نیز برخوردارند.
انواع اتوکلاو های دندانپزشکی از کلاس b بوده و در سایز های مختلفی که متناسب با ظرفیت لوازم دندانپزشکی مورد اتوکلاو هر مطب، انتخاب می شوند.

اتوکلاو دندانپزشکی یوروندا

اتوکلاو دندانپزشکی ۱۸ لیتری یوروندا (euronda) یکی از بهترین نمونه های ساخت دستگاه اتوکلاو، تولید کشور ایتالیامی باشد که از گارانتی تعویض قطعات و خدمات پس از فروش برخوردار است. این اتوکلاو دندانپزشکی مجهز به ۵ سیکل کاری و پنج مرحله وکیوم می باشد. قیمت این اتوکلاو دندانپزشکی بصورت آنلاین قابل دریافت بوده که همراه با کاتالوگ دیگر محصولات این برند در اختیار شما قرار می گیرد.

تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید