مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع توربین دندانپزشکی NSK

آیا مدل های مختلف توربین nsk را می شناسید؟ آیا تفاوت آنها را می دانید؟ تکنولوژی پیشرفته توربین های nsk در مدل های مختلف و جدید تا چه حد بر روی کارایی آنها تاثیر گذاشته است؟
یکی از مهم ترین درمانهای دندانپزشکی، پر کردن دندان است که اغلب افراد حداقل یکبار در طول حیات به آن نیاز پیدا میکنند. روشن است که سهل انگاری در بر طرف کردن پوسیدگیها منجر به پیشروی باکتریها به درون ریشه و نابودی دندان میشود.
اولین مرحله در پر کردن دندان تراشیدن وبرداشتن پوسیدگیها است که به وسیله ابزاری به نام توربین انجام می شود. توربین ها از دسته ابزارهای چرخنده دندانپزشکی هستند که با سرعت بالا کار میکنند ولی از قدرت پایینی برخوردار هستند. نیاز به هیچگونه موتوری ندارند و مستقیما به تابلت یونیت دندانپزشکی وصل می شوند.
یکی از برندهای شاخص توربین دندانپزشکی” NSK ” است.توربین های nsk ساخت ژاپن هستند یا تحت لیسانس ژاپن در تایوان ساخته می شوند.
به کار بردن تکنولوژی های پیشرفته در مدل های مختلف توربین nsk ویژگی های خاص و منحصر به فردی را برای آنها ایجاد کرده که به چند نمونه از آنها اشاره می شود:
— استفاده از فلز تیتانیوم در ساخت دیواره هندپیس توربین از ویژگی توربین های جدید این برند است.
— به کار بردن بلبرینگهای سرامیکی به جای بلبرینگهای استیل مرسوم، یکی دیگر از خصوصیات توربین های جدید nsk است که دارای مقاومتی ۲۵ درصد بیشتر از بلبرینگهای استیل هستند و وزن آنها نصف وزن این بلبرینگهاست، لذا طول عمر بیشتری را برای توربین رقم می زنند وموجبات کارایی بیشتر را نیز فراهم می کنند.
— سیستم انحصاری شوینده سر توربین در توربین های nsk به صورتی تعبیه شده که به طور اتوماتیک از ورود مواد آلوده کننده ومایعات دهانی به درون هد توربین ودر نتیجه بلبرینگها جلو گیری میکند و باعث افزایش طول عمر آنها و به تبع آن توربین می شود.
— سیستم اسپری آب Quattro و وجود سلولهای شیشه ای نوری در میله سر هندپیس یکی از ویژگی های دیگر بعضی مدل های جدید توربین nsk است. در شرایطی که سلولهای شیشه ای نوری میله نوک هندپیس نور را به نقاط مختلف منطقه عملیاتی درون دهان می تابانند، این سیستم اسپری آب مخصوص با پاشیدن آب باعث خنک شدن آن منطقه می شود.
— طراحی صیقلی در مدل PanaAir FX باعث قابلیت رؤیت حداکثری منطقه ای که عملیات پر کردن در آن در حال انجام است شده وبه این ترتیب امکان دسترسی به تمامی این منطقه امکان پذیر می شود.

تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: تابش

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09133110346

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: dentals2020@gmail.com

مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید