مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش آمالگاماتور دندانپزشکی پودری

آنچه در این مقاله می خوانید...

آمالگاماتور دندانپزشکی پودری چه کاربردی دارد؟توزیع آمالگاماتور دندانپزشکی پودری

آمالگاماتور دندانپزشکی پودری یک میکسر و دستگاه ترکیب آمـالگـام است که توانایی انتخاب مقدار درصد ترکیب آمالگام و جیوه را دارد. واژه آمالگاماتور در واقع مخفف دو کلمه آماگام و موتور است که برای ترکیب آمالگام دندانی کاربرد دارد.این دستگاه در واقع یک میکسر است که در انواع مختلف کپسولی ، پودری و کپسولی و مخزنی ساخته شده است . برای ترمیم دندانها ماده ای موسوم به آمالگام بکار برده میشود آمالگام از جیوه، مس، نقره، قلع، سرب و… تشکیل گردیده است .

فروش آمالگاماتور دندانپزشکی پودری

آمالگاماتور دندانپزشکی پودری چه کاربردی دارد؟

آمالگاماتور دندانپزشکی پودری چه کاربردی دارد؟

همان طور که می دانید امروزه درد و پوسیدگی دندان یکی از مشکلات رایج به شمار می رود . در واقع وقتی که یک بیمار درد دندان ندارد و یا کانال عصبی او بعد از برداشت پوسیدگی به صورت کامل باز نشده است دندانپزشک برای این که بتواند به دندان او یک شانس دوباره بدهد و آن را حفظ کند و از کارهای پر هزینه مثل عصب کشی دندان جلوگیری کند اقدام به ترمیم دندان یا همان پر کردن دندان می گیرد . به این منظور از ماده ای به نام آمالگام استفاده می شود .

انواع دستگاه آمالگاماتور عبارتند از : دستگاه آمالگاماتور کپسولی : در این نوع دستگاه دو کپسول وجود دارد که یکی مخصوص جیوه و دیگری مخصوص آمالگام است . این دستگاه قابلیت تنظیم میزان جیوه و آمالگام را ندارد چرا که شرکت سازنده این دستگاه میزان پودر و جیوه را مشخص کرده و در کپسول ها قرار داده است. لذا نیازی به تنظیم مواد نیست . این نوع آمالگاماتور ها نسبت به سایر دستگاه پر کاربردتر هستند . دستگاه آمالگاماتور ترکیبی : در این نوع دستگاه پودر را داخل محفظه ای می ریزند .

در محفظه ای دیگر نیز جیوه ریخته می شود . زمانی که این دستگاه روشن شد این دو ماده به نسبت 80 درصد پودر و 20 درصد جیوه با یکدیگر مخلوط می شوند . دستگاه پودری و کپسولی (دوکاره) : مقدار پودری که در این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد متغیر ولی مقدار جیوه ثابت است . پیچ تنظیم در بغل دستگاه قرار دارد . هر چه این پیچ به سمت مثبت باشد یعنی مقدار پودر بیشتر است و هر چه به سمت منفی باشد یعنی پودر کمتر است . کاربرد : آمالگاموتور دستگاه ترکیب­ کننده­ی آمالگام با موادی فلزی است که برای پر کردن دندان کاربرد دارد .

این واژه در واقع از دو قسمت آمالگام یعنی آلیاژی از دو یا چند فلز و تور به معنی عامل تشکیل شده است . آمالگام حاوی جیوه ، قلع ، سرب و .. می ­باشد . آمالگام را معمولا بدون ترکیب جیوه تهیه می ­کنند و به صورت پودر به فروش می­ رسانند تا هنگام استفاده به مقدار مورد نیاز جیوه را در درون دستگاه آمالگاماتور ترکیب کرده و مورد استفاده قرار گیرد . دلیل تهیه بدون جیوه آمالگام این است که ترکیبات جیوه به سرعت سفت و خشک می­ شود در نتیجه نمی ­توان از این ترکیب استفاده کرد بلکه هنگام استفاده باید ترکیب گردد .

توزیع آمالگاماتور دندانپزشکی پودری

توزیع آمالگاماتور دندانپزشکی پودری

گروه بازرگانی دنتالز با توزیع آمالگاماتور دندانپزشکی و فروش آمالگاماتور دندانپزشکی با بهترین کیفیت و بهترین قیمت در خدمت شماست شما می توانید برای خرید به سایت www.dentals.ir مراجعه کنید .

تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: تابش

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09133110346

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: dentals2020@gmail.com

مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید