مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه پخش مواد اولیه دندانپزشکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد کامپوزیت و آمالگام در دندانپزشکی

قیمت مواد اولیه ای که در دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد در یک فروشگاه پخش چگونه تعیین خواهد شد؟ کاربرد آمالگام و کامپوزیت در دندانپزشکی چیست؟
همانطور که مطلع هستید مواد زیادی در دندانپزشکی با عنوان مواد اولیه شناخته می شوند که بخصوص در شاخه ترمیم دندان ها مورد استفاده قرار می گیرند. هر چقدر مواد اولیه مورد استفاده در ترمیم دندان ها از کیفیت بهتری برخوردار باشند، دوام دندان ترمیم شده بیشتر خواهد بود و در نتیجه رضایت بیشتر مراجعه کنندگان را در پی خواهید داشت.
مطمئناً یک مشتری ناراضی تبلیغات منفی در خصوص کارکرد یک دندانپزشک را بیان می دارد که برای وجهه دندانپزشکان و وجدان کاری، این امر اصلاً مناسب نیست. بنابراین دندانپزشکان عزیز در تهیه و خریداری مواد اولیه دندانپزشکی باید دقت بیشتری نمایند.

کاربرد کامپوزیت و آمالگام در دندانپزشکی

کامپوزیت و آمالگام دو ماده اساسی در ترمیم دندان ها هستند که بسته به مقدار پوسیدگی دندان، دندانپزشک برای انجام کار های ترمیمی از آنها بهره می گیرد. کامپوزیت انتقلابی در دندانپزشکی بوجود آورد؛ چرا که با رنگ سفید خود پوششی بسیار مناسب به دندان ها خواهد داد. اما موارد مصرف کاپوزیت محدود است و در پوسیدگی های بسیار عمیق باید از آمالگام استفاده نمود. البته شرایط دیگری نیز در انتخاب این دو ماده جهت ترمیم دندان باید در نظر گرفته شود که بستگی مستقیم به نظر دندانپزشک خواهد داشت.
با دریافت مستقیم مواد اولیه دندانپزشکی از این فروشگاه پخش تجهیزات دندانپزشکی، هزینه های خرید مواد اولیه خود را کاهش دهید.

تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: تابش

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09133110346

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: dentals2020@gmail.com

مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید