مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه انواع توربین دندانپزشکی خوب

توربین دندانپزشکی خوب چه ویژگیهایی دارد؟ انواع توربین دندانپزشکی بر چه اساسی تقسیم بندی شده اند؟
پر کردن دندان یکی از پر کاربرد ترین درمانهای دندانپزشکی است که در آن حفرات ایجاد شده بر روی دندانها که بر اثر پوسیدگی ایجاد شده اند ،بعد از تراش وبرداشتن پوسیدگیها ترمیم شده وبا مواد پر کننده مانند آمالگام، کامپوزیت، پرسلن(چینی) و…پر می شوند.
این کار جهت ترمیم دندان و جلوگیری از ادامه پوسیدگی انجام می شود و در مورد پوسیدگیهایی به کار می رود که پیشرفت زیادی نکرده باشند.
اولین قدم در پر کردن دندانها تراشیدن و جدا کردن پوسیدگیها می باشد، این کار با ابزارهای چرخنده دندانپزشکی انجام می شود که مهمترین آنها توربین یا دریل دندانپزشکی است که عملکردی همانند دریل های صنعتی دارد و برای سوراخ کردن و تراشیدن دندان به کار میرود.
ابزارهای چرخنده در دندانپزشکی از جهت نوع به دو دسته توربین ها و موتورها و از جهت سرعت به دو دسته ( Iow speed و High speed ) تقسیم بندی می شوند.توربین ها با سرعت بالا (High speed) کار میکنند و سرعت چرخش فرز آنها بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ هزاردور در دقیقه میباشد.
توربینها از جهت کارخانه سازنده و نوع مدل آنها انواع مختلفی دارند که از آنها می توان به دو دسته بلبرینگی و ایربرینگی اشاره کرد. کلیه توربینهایی دارای هدی هستند که به آن کاتریج گفته می شود، کاتریجهای بلبرینگی از کیفیت بهتری نسبت به کاتریجهای ایربرینگی برخوردارند و شامل یک پروانه، یک محور، یک سه نظام، فرز و دو بلبرینگ می باشند، وجود بلبرینگها در دو سر پروانه باعث تسریع چرخش پروانه می شود اما در کاتریجهای ایر برینگی به علت وجود دو بوش که در دو طرف پروانه وجود دارد اصطکاک کمتر است و نسبت به کاتریجهای بلبرینگی به فشار هوای بیشتری احتیاج دارند.
از جهت سه نظام سه نوع توربین وجود دارد:
۱)سه نظام فشاری
۲)سه نظام آچاری مثل توربین های زیمنس
۳)سه نظام فشاری توسط فرزمانتد توربین های سوپرتک، فارو وسوپر آل ایر

تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: تابش

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09133110346

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: dentals2020@gmail.com

مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید