مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش سرسوزن تزریق دندانپزشکی با کیفیت

سرسوزن تزریق دندانپزشکی با کیفیت چه ویژگیهایی باید داشته باشد؟ آیا امکان سفارش سرسوزن دندانپزشکی با کیفیت از طریق اینترنت امکانپذیر است؟
سرسوزن دندانپزشکی برای تزریق ماده بی حسی در لثه جهت کاهش درد دندانها در هنگام انجام عملیات درمانی به کار میرود و لازم است که از کیفیت خوبی برخوردار باشد. سرسوزن دارای چهار بخش است که شامل سوزن، هاب و دو کاور می باشد.
هر سر سوزن دندانپزشکی ویژگیهای خاصی را باید دارا باشد که از آن جمله می توان به تیز بودن دو سر کانولای سوزن و وجود نشانگر تیزی سرسوزن اشاره کرد همچنین تیز بودن دو سر کانولا جهت سهولت تزریق و دارا بودن پوشش سیلیکونی که به کاهش سوزش و درد در هنگام تزریق کمک شایانی می کند نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سترون بودن و جنس سوزن که از استیل ضد زنگ پزشکی ساخته می شود نیز عموما در اغلب سر سوزنهای تولید شده رعایت می شود. و نکته دیگر امکان اتصال مناسب سرسوزن بر روی سرنگ و گان تزریق نیز یکی دیگر از ویژگیهای کیفی است که در سرسوزنهای با کیفیت وجود دارد.
برای تهیه سرسوزن تزریق دندانپزشکی با کیفیت یکی از بهترین راه ها استفاده از اینترنت می باشد که به سهولت و با صرف کمترین زمان ممکن میتوان سرسوزنی باکیفیت را با قیمتی مناسب خریداری کرد.

تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: تابش

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09133110346

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: dentals2020@gmail.com

مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید