مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.

خرید دستگاه آمالگاماتور دندانپزشکی دوکاره

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه آمالگاماتور دندانپزشکی دوکاره

آیا با دستگاه آمالگاماتور دوکاره آشنایی دارید؟ کارکرد دستگاه آمالگاماتوردندانپزشکی دوکاره چیست؟ خرید دستگاه آمالگاماتور دندانپزشکی با چه قیمتی می باشد؟
دستگاه آمالگاماتور یکی از تجهیزات مورد نیاز در هر مطب دندانپزشکی بوده که در تکنولوژی های پیشرفته و برند های متنوع تولید می گردد. دستگاه آمالگاماتور می تواند جهت ساخت آمالگام مورد نیاز جهت ترمیم دندان ها مورد استفاده قرار گیرد.
جمع و جور بودن و بی صدا بودن از مزیت های یک دستگاه آمالگاماتور پیشرفته و جدید می باشد. تنها در اینصورت است که براحتی می توان از این دستگاه بر روی کابینت محل کار استفاده نمود.

دستگاه آمالگاماتور دندانپزشکی دوکاره

یکی از نمونه دستگاه های آمالگاماتور که از تولیدات شرکت mlw آلمان می باشد، دستگاه آمالگاماتور دوکاره پودی و کپسولی است که به هر دو صورت پودری و کپسولی قابلیت کارکرد را دارا می باشد. این دستگاه کاربرد آسانی داشته و در صورت عملکرد نادرست دستگاه با چراغ های هشدار پزشک را آگاه می سازد. دستگاه آمالگاماتور دندانپزشکی دوکاره از قابلیت هایی همچون موارد زیر برخوردار می باشد:

  • مجهز به سیستم تنظیم مقدار مواد مورد نیاز
  • مجهز به سیستم تنظیم مدت زمان تزرکیب مواد با هم

دستگاه آمالگاماتور دوکاره و دیگر تجهیزات دندانپزشکی را با بهترین قیمت فروش از ما خرید نموده و از تخفیف های ما بهره مند گردید.

تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید