مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.

خرید انواع مواد مصرفی دندانپزشکی باکیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

مواد مصرفی دندانپزشکی چیست؟

مواد مصرفی دندانپزشکی چیست؟ انواع مواد مصرفی دنداپزشکی را از کجا بخریم؟ آیا در خرید مواد مصرفی دندانپزشکی قیمت و کیفیت هر دو برایتان اهمیت دارد؟ آیا مواد مصرفی دندانپزشکی وارداتی هستند؟
همانطور که می دانید پزشکی شاخه ها و تخصص های متنوعی دارد که تخصص دندانپزشکی یکی از شاخه هایی می باشد که دوره تحصیلی مختص به خود را داشته و دیگر نیازی به گذراندن دوره عمومی پزشکی نخواهد داشت.
در دندانپزشکی تجهیزات و مواد متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد که بنابه تحقیقات انجام شده حدود ۸۰ درصد آنها جزء موارد وارداتی حوزه پزشکی هستند. از جمله مواد مصرفی تخصصی دندانپزشکی که در کشور تولید می گردند آمالگام و تعدادی از مواد قالب گیری هستند که بدلیل بالا بودن هزینه تولید صرفه اقتصادی وارد شدن به سرمایه گذاری در بخش تولید پایین است.

مواد مصرفی دندانپزشکی چیست؟

آنچه که در یک مطب دندانپزشکی مورد نیاز است به دو دسته کلی دستگاه ها و مواد مصرفی تقسیم بندی می شود. دستگاه هایی همچون یونیت، صندلی، اتوکلاو، دستگاه رادیولوژی و دیگر تجهیزات هر کدام دارای عمر کارکردی می باشند اما مواد مصرفی مرتب برحسب نیاز باید خریداری گردند. این مواد مصرفی تنوع زیادی داشته و اگر بخواهیم اشاره ای به آنها نماییم موارد زیر را شامل می گردند:

  • آمالکب
  • آمالگام
  • کامپوزیت
  • کارپول
  • دستکش
  • فیلم
  • فابل و فرز
  • انواع خمیر جرمگیری و جراحی و…

این تنها نمونه هایی از مواد مصرفی مورد استفاده در حرفه دندانپزشکی است که بیان شد.
در خرید مواد مصرفی دندانپزشکی علاوه بر کیفیت مواد، قیمت نیز شاخصه بسیار مهمی می باشد بنابراین ارتباط با یک تأمین کننده مناسب که ضمن دارا بودن این دو آیتم بتواند تمامی مواد را در اختیار داشته و برحسب مورد در زمان نیاز ارسال نماید بسیار بصرفه خواهد بود. یک تأمین کننده خوب مواد مصرفی دندانپزشکی باید راهنمایی های لازم در خصوص تکنولوژی های جدید را به مشتری داده و مواد و تجهیزات جایگزین را معرفی نماید. با اعتماد به این مجموعه بهترین مواد دندانپزشکی را با کمترین قیمت دریافت خواهید نمود.

تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید