مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.

خرید انواع توربین دندانپزشکی COXO

آیا با انواع توربین” coxo ” آشنایی دارید؟ تفاوت مدل های مختلف توربین “coxo ” بر اساس چه فاکتورهایی است؟
توربین دندانپزشکی یکی از مهم ترین و کاربردی ترین ابزار دندانپزشکی است که برای جدا کردن و تراشیدن پوسیدگیها در درمان پر کردن دندانها به کار میرود. توربین یا دریل دندانپزشکی عملکردی درست شبیه به دریل های صنعتی دارد و برای سوراخ کردن و تراشیدن دندانها به کار میرود.
انواع توربین از جهات مختلف تقسیم بندی می شوند، توربینها از لحاظ فنی، نحوه عملکرد، کیفیت، برند، کشور تولید کننده و قیمت آنها قابل بررسی هستند.
یکی از برندهای موجود “coxo” میباشد که تولید کشور چین است و دارای انواع مختلفی است. انواع مختلف توربینهای “coxo ” در زمینه درجه کیفی، ساختار فنی، نوری یا غیر نوری بودن، کوچک یا بزرگ بودن هد، جنس فلز به کار برده شده در بدنه توربین، سرامیکی یا استیل بودن بلبرینگها، میزان قدرت وسرعت توربین و اینکه برای کار کردن روی کدام دندانها طراحی شده باشند با هم تفاوت دارند.
برای تهیه انواع اوریجینال وبا کیفیت توربین های ” coxo ” باید دقت زیادی اعمال شود، چرا که امروزه مدل های غیر اوریجینال و قلابی برند های مختلف به وفور وجود دارند که به جای مدل های اصلی ارائه می شوند.
لازم است برای شناسایی و تهیه آنها به مراکز معتبر مراجعه کرد یا برای سفارش اینترنتی، سایت ها ی مجاز و شناخته شده را انتخاب کرد.

تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید