مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ارزان ترین آینه دندانپزشکی باکیفیت

کیفیت آینه دندانپزشکی بر اساس چه معیارهایی تعیین می شود؟
ارزان بودن آینه دندانپزشکی از چه عواملی تبعیت میکند؟
استفاده از آینه دندانپزشکی در فرآیند درمان توسط دندانپزشک یک امر غیر قابل اجتناب است. این وسیله در دندانپزشکی یکی از ضروری ترین ابزارهای کاربردی است که برای وضوح دید دندانها، بخصوص دندانهای خلفی که سدهای دهانی در مقابل آنها قرار دارد به کار میرود. از کاربردهای دیگر آینه انعکاس نور به دندانها و کمکبه بهتر دیده شدن دندانهایی است که دندانپزشک در حال کار کردن روی آنها یا بررسی کردن آنها می باشد و گستره دید را در درون دهان بهبود میبخشد.
همچنین دندانپزشک از آینه برای عقب نگه داشتن بافت های نرم دهان مانند گونه و زبان جهت سهولت دید و درمان دندانها استفاده میکند.
آینه دندانپزشکی از یک سر عموما گرد یا بیضی تشکیل شده که به یک دسته متصل می شود یا به صورت یکپارچه می باشد، شماره ۴ و ۵ آن اغلب بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و شماره ۲ آنها زمانی به کار میرود که به اندازه کوچکتری نیاز باشد.
آینه های دندانپزشکی به دو دسته یکبار مصرف و قابل اتو کلاو یا چند بار مصرف تقسیم بندی می شوند. آینه های قابل اتو کلاو طبیعتا با توجه به جنس ماده ی سازنده آنها که لازم است عمر طولانی را برای آنها تضمین کند، قیمت بیشتری دارند، همچنین آینه هایی که دسته آینه و سرآینه جداگانه قابل اتصال دارند به تبع قیمت دسته و سرآینه های مورد نیاز با قیمتهای متفاوتی ارائه می شوند.
واضح است که ارزان ترین آینه های دندانپزشکی آینه های یکبار مصرف هستند که درتولید آنها نیازی به استفاده از مواد مقاوم با طول عمر بالا وجود ندارد، هرچند که کیفیت آنها از اهمیت خاص خود برخوردار است.

تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: تابش

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09133110346

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: dentals2020@gmail.com

مجموعه دنتالز شما را به خرید بهترین محصولات پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید