خانه / اتوکلاو ایرانی / خرید انواع اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی

خرید انواع اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی

انواع دستگاه های اتوکلاو به چه منظوری مورد استفاده قرار می گیرند؟ انواع اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی را چگونه می توان تهیه کرد؟
یکی از مهمترین تجهیزات در مراکز درمانی وآزمایشگاهی ودندانپزشکی اتوکلاو می باشد. این وسیله برای سترون کردن مایعات، ایمن سازی مواد و وسایل برای کاهش میزان میکروب از جمله اقلام یک بار مصرف مانند لوله های نمونه برداری پلاستیکی و صفحات کشت و اقلام قابل تمیز کردن برای استفاده مجدد مانند ظروف شیشه ای و فیلترها همچنین سترون کردن ظروف و تجهیزات شیشه ای به کار میرود. اتوکلاوها در سه کلاس N, S و B ارائه می شوند که کلاسB برای استریل کردن تمام موارد قابل اتوکلاو کاربرد دارد و در دندانپزشکی نیز ازکلاس B اتوکلاو استفاده می شود.
شرکتهای مختلفی در ایران در حال تولید انواع اتوکلاو می بلشند که از این جمله می توان به شرکت فراز مهر، فخر سینا، پارس دنتال، آروند فن پارس، ایرانیان طب زعیم، فیروز طب زمان و شرکتهای دیگر اشاره کرد.
انواع اتوکلاودندانپزشکی ایرانی را می توان از طریق مراجعه حضوری به بازارهای دندانپزشکی و همچنین با صرف زمانی بسیار کوتاه وسهولت بیشتر از طریق اینترنت انتخاب وخریداری نمود.

جهت مشاوره و خرید و همچنین فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
تابش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133110346
پست الکترونیکی: dentals2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش انواع اتوکلاو دندانپزشکی

در نمایندگی فروش انواع اتوکلاو دندانپزشکی می توان مدل های با حجم های مختلف را …

دیدگاهتان را بنویسید