خانه / اتوکلاو دندانپزشکی / خریداتوکلاو کلاس B با کیفیت ساخت ایران

خریداتوکلاو کلاس B با کیفیت ساخت ایران

انواع اتوکلاو کلاس B ایرانی دارای چه ویژگیهایی از لحاظ کیفیت و قیمت هستند و برای خرید اتوکلاو کلاس B چگونه می توان اقدام کرد؟
اتو کلاو دستگاهی است که برای سترون کردن وسایل قابل اتوکلاو مختلف مانند ظروف شیشه ای برای استفاده مجدد، مایعات عفونی، ایمن سازی مواد آلوده برای کاهش میکروب و سترون کردن اقلام یک بار مصرف دور ریختنی در آزمایشگاه ها، پزشکی و دندانپزشکی به کار برده می شود.
تولید اتوکلاوهای کلاس B در ایران در شرکت های مختلفی در حال انجام است و با توجه به اینکه کیفیت اتوکلاوهای ایرانی نسبت به انواع خارجی آن تفاوت چندانی ندارد ولی از نظر قیمت بسیار مناسب تر بوده و خرید تولیدات ایرانی این نوع دستگا ه ها نسبت به تولیدات خارجی مرجح می باشد.
از شرکت های مختلف تولید کننده اتوکلاو در ایران می توان به شرکت های ایفا فراز مهر، ایرانیان طب زعیم، فیروز طب زمان، آروند فن پارس، فخر سینا و … نام برد.
برای خرید انواع اتوکلاو کلاس B که البته بیشترین استفاده را در دندانپزشکی داراست می توان علاوه بر مراجعه حضوری به بازارهای دندانپزشکی با سهولت بیشتری این دستگاه ها را از طریق اینترنت خریداری کرد که البته مستلزم صرف زمان کمتری نیز می باشد.
:

جهت مشاوره و خرید و همچنین فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
تابش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133110346
پست الکترونیکی: dentals2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش انواع اتوکلاو دندانپزشکی

در نمایندگی فروش انواع اتوکلاو دندانپزشکی می توان مدل های با حجم های مختلف را …

دیدگاهتان را بنویسید